Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy több száz...

Hogyan lehet egy több száz oldalas pdf fájl oldalsorrendjét adott algoritmus szerint megváltoztatni?

Figyelt kérdés
1,4,2,3, 5,8,6,7, 9,12,10,11... stb. sorrend kellene.
2009. dec. 29. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepíts fel egy PDF nyomtató proggit. (Pl: [link] nem feltétlen ez a legjobb, csak googe első találata volt nekem). Utána nyisd meg a PDF-et AdobeReaderrel, és nyomtatási beállítasoknál válaszd ki a nyomtatót, válaszd ki hogy meliyk oldalakat nyomtassa (ird be, hogy 1,4,2,3, 5,8,6,7, 9,12,10,11)
2009. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondom több száz oldal...
2009. dec. 31. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, Adobe Reader valoban elég keveset enged beírni abba a mezőbe a nyomtatási beállításoknál, de most kipróbáltam FoxitReaderrel, és az engedett több, mint 5000 karaktert. (Ez 3 karakteres oldalszámokkal és a közük lévő vesszővel számolva 1250 oldal is lehet)

Tehát a megoldás majdnem ugyanaz, mint amit irtam, csak AdobeReader helett Foxit Readerrel próbáld.

Az adott sorrendet pedig bármilyen scripptel le tudod generáltatni, ha picit is értesz programozáshoz, akár javascripttel is, vagy excelben kihozod vhogy, és bemásolod.

2009. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kipróbálom


köszönöm a segítséget

2009. dec. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!