Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megszerkesztettem egy videot...

Megszerkesztettem egy videot program segítségével de nem tudom semmilyen közösségi oldalra feltenni. Mit tudok csinálni? Feltölti rendesen le is játsza először de ha már meg akarnám keresni akkor vmi szerzői jogról ír.

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerzői jog védi mások szellemi termékét, a szabály pedig megakadályozza hogy más munkájából te nézettséget és pénzt kapj. Magyarul nem tölthetsz fel a netre olyan tartalmat ami nem a tiéd (függetlenül attól hogy hányan csinálják mégis, és hány videót nem tiltanak le).


Annyit tudsz csinálni hogy kiveszed a problémás tartalmat, és szabadon terjeszthető, szabad felhasználhatóságú dologgal helyettesíted.

2014. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!