Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a gépet és?

Bekapcsolom a gépet és?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépet és meg áll az AsRock feíratnál és csak ha benyomom az újraindító gombot akkor meg tovább rajta ez mitől lehet?
2014. máj. 23. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám van nekem is. Mi a pontos típus? Bioszt frissítetted? A biost be tudja hozni? Milyen operációs rendszert használsz? Mióta van ez a probléma?
2014. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

AsRock 970 Extreme3 R2.0

Még nem frissítettem,de ez a hiba a megvételétől számítva olyan 4 hónap után jött elő

2014. máj. 23. 20:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és igen BIOS-t behozza,de kicsit lassan újkorába még gyorsan hozta elő ha ez számít valamit.És windows 7 ultimate 64biteset használok
2014. máj. 23. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem A75M-HVS-m van ugyan ezzel a problémával. Akkor jelent meg, amikor feltelepítettem a windows 8-at és frissítettem a bioszt. Lépj be a bioszba és az exit menüpontnál állítsd vissza a gyári beállításokat (load uefi defaults) és mented, majd újraindítod. Általában ez megoldja nekem a problémát egy időre. Ötletem nem nagyon van, 2 évig rendes működött, nem tudom, hogy miért jelent meg ez a probléma. Jó lenne utána járni!
2014. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a rendszer volt nekem is, de akkor tökéletesen működött!
2014. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi segítséget, osztálytársam is nemrégiben vett egy ugyan ilyet mint az enyém kíváncsi leszek neki elő jön-e ez a probléma
2014. máj. 23. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Most nézem a neten, majd írok, ha találok valamit!
2014. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
okés:)
2014. máj. 23. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán találtam semmit. Amit írtam (gyári beállítások visszaállítása a bioszban), próbáld meg. Más ötletem nincs.
2014. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!