Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összeraktam egy gépet és hát...

Összeraktam egy gépet és hát nem az igazi. Tudnátok segíteni a beállításában?

Figyelt kérdés

A gép:

Proci- Amd Fx6100

Proci Hűtő- Cooler Master Gemini II M4

Alaplap- Msi760GM-P23(fx)

Videókártya - Asus HD 7790

Táp- Fsp Hexa 400

HDD-Seagate ST1000DM003-1CH162

Ram- Corsair 4gb Dual Channel


Az igazság az,hogy most csináltam ilyet először és az lenne a kérdésem,hogy kell-e valamit állítani rajta?Ha igen leírnátok,hogy mit? és hogyan?


A probléma az,hogy lassú a gép vagy legalábbis lassabb mint amire számítottam.Lehet,hogy ilyennek kell lennie.


A Válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. máj. 25. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Driverek legyenek feltelepítve, illetve ha pontosan leírnád, mit értesz az alatt, hogy lassú, akkor könnyebb lenne találgatni.
2014. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Drivereket az op rendszer után meg csináltam. A játékokkal nincs baj, azok simán elfutnak rajta akár ultrán is. Az a gond hogy bekapcsolás után 5 prcet kell várnom,hogy meg tudjam nyitni a netet.(Win 8 alatt)

Ezt nem lehetne valahogy felgyorsítani? vagy kell vennem egy SSD-t ha gyorsabbat szeretnék?

2014. máj. 25. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Két dolog jut kapásból eszembe:


1. Windows XP-t raktál rá, és a .NET 4.0 ismert bugjával szembesültél.


2. Valami gagyi mobilneted van.

2014. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik se xD .
2014. máj. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!