Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista Telepítési...

Faworite kérdése:

Windows Vista Telepítési probléma! Többi lennt!?

Figyelt kérdés

Mikor rámegyek hogy Istall Windows Vista ezt a hiba üzenetet kapom : The system partition (C:) does not have enough free space. Windows installation needs at least 399 megabytes (MB) of space on this partition. To install Windows, free enough space and restart the installation.



Valaki tudna segíteni ?


Nem nagyon értek az ilyenekhez ! 14 / F



2014. máj. 25. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, kérj meg egy olyan illetőt a telepítéshez, aki már rakott föl wint. Hozzáteszem elég gáz, hogy 14 évesen ennyire alapszinten sem tudsz angolul. Formázd le a partíciót (MINDEN adat törlődik), majd próbáld újra.
2014. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok megkérdezni senkit mert aki igen ért hozzá Apukám meg külföldön dologozik ! És nincs olyan ismerősem / rokonom aki meg tudná oldani ! Amúgy ezesetben mi a teendő?
2014. máj. 25. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Formázd le a C partíciót.
2014. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ahogy említettem nem értek hozzá de itt elolvastam és megpróbáltam formázni : [link]



De viszont ennél elakadtam :


Kattintson a jobb gombbal a merevlemezen egy nem lefoglalt területre, majd kattintson az Új egyszerű kötet parancsra.


Nekem nem jelzi a nem lefoglalt területet ! pedig van rajta sok hely !

2014. máj. 25. 17:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért nem engedi formázni a C meghajtót ? :S
2014. máj. 25. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd be egy számitógépszervizbe ha nem értesz hozzá. Most mi van a gépeden és mért pont vista ? Inkább 8.1 lenne már.
2014. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
inkább win7, a 8 szar
2014. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Formázd le,aztán mükszik!
2017. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon gyanús nekem hogy windows alól akarsz telepíteni.A Telepítès menete:Először is megnézni C n semmi fontos nincs mert az ott található cuccok törlődni fognak.Megnézni és lementeni ha nincsenek meg az illesztőprogijaid az alaplaphoz,és a videokártyához cd-n.

Telepítèd kezdete:Lemez berak a meghajtóba.

2.Az opciók közül semmit nem választasz,restartolod a gèpet.Először mikor az alaplap logója megjelenik,F8at püföld.

Ha szerencséd van,megjelenik a boot menü.Ott a Dvd romot tedd előre mentsd el.

Ha nem alaplaptól függően F1,F2,Del,Enter,ki kell próbálni lehet a bios belèpő pontja.Ott a boot pontnál beállítod a Dvdromot elsőnek.

Kilèpsz mented a beállításokat.Ekkor kiírja hogy press any key to boot.

Nyomj egy gombot.

Ilyenkor a windows is loading files szövegnek kell megjelennie.

Elfogadod a feltèteleket.

Install windows gombra klikkelsz.Egyéni módra klikkelsz.

Látod a partíciòkat.Itt figyelni kell hogy a jót töröld.

Meghajtó beállításánál Ct törlöd.

Kijelez egy nem partícionált területet.

Kattints az új partíció létrehozására.

Okézd le.

Kattints a tovább gombra.

Felmásolja a fájlokat eltököl egy ideig.Kiírja hogy ùjraindul 15s múlva


Vagy kiveszed a lemezt.Vagy a press any key to bootnál nem nyomsz gombot.

Várod amíg elindítja a szolgáltatásokat.Stb.

Gépnek nevet adsz.

Jelszó ha kell neked.Termékkulcs ha eredeti.Ha nem akkor a pipát az online aktiválásnál vedd ki.Továbbra klik.Hálózat beállítánál otthoni.Ha kimarad sem kell megijedni akkor nem ismerte fel a hálókártyát,akkor majd utólag kell telepíteni.Frissítèsek:Itt eredetinèl mindenképpen az elsőt

2017. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!