Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopom kijelzője törtöt, ki...

Laptopom kijelzője törtöt, ki szeretném cserélni egy hasonló paraméterekkel rendelkező, ámde mégsem pontosan ugyan olyan kijelzőre, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Sajnos a laptopom kijelzőjének a bal felső sarkán van egy elég csúnya törés, aminek a területe már használhatatlan, nem lehet rajta látni semmit, ebben a számítógépben jelenleg egy 15,6 col WXGA HD LED (1366 x 768), BrightView kijelző van, melyből ha újat vennék az elég húzós lenne, viszont tudnék szerezni egy Innolux BT156GW01 V.4 - 15.6" WXGA HD LED 1366x768 kijelzőt, relatíve elég olcsón. A kérdésem az lenne, hogy be lehet e szerelni ezt a hasonló paraméterekkel rendelkező, ámde mégsem ugyan olyan kijelzőt az én gépemben, anélkül hogy bármiféle probléma lenne vele... (kompatibilitás....) Előre is elnézést kérek ha valamit rosszul fogalmaztam meg, de nem értek túlságosan a számítástechnikához... és köszi az értelmes válaszokat :)

2014. máj. 26. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy műszerészt kéne megkérdezned. Egyébként valószínűleg nem.
2014. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, én a múltkor hasonló módon cseréltem egy régi fujitsu-ban. DE! Hozzáteszem egyedi eset volt és mivel a vezérlőelektronika az előzőé maradt lehet csak a véletlen műve hogy tökéletesen passzolt. Ilyen mélységig nem értek hozzá, de ha elektronikával együtt cseréled szerintem tuti cserekompatibilis. Elektronika nélkül már nem fogadnék rá, de egy próbát mindenképpen megér.
2014. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként mocskosul szar dolog laptopot szerelni :)
2014. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi kommenteket, és ne értsétek félre, nem akarok bunkónak és hálátlannak tűnni, de azért örülnék ha valaki tudna mondani vmi konkrétabbat is :)

Utcsó: Ebben 100%-ban egyet értek, a múltkor amikor a hűtőventilátort cseréltem, kb lecuppantottam magamat, mire szétszedtem meg összeraktam újból a cuccost :) Még szerencse ha youtube-on van fent szerelési videó :) xd

2014. máj. 26. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen az eddigi kommenteket, és ne értsétek félre, nem akarok bunkónak és hálátlannak tűnni, de azért örülnék ha valaki tudna mondani vmi konkrétabbat is"


Nyilván, csak mivel már felhasználója is alig van az oldalnak, aligha találsz itt olyan embert este 11-kor, aki rutinszerűen szokott ilyesmit cserélni. Akkor már inkább nagyobb, külföldi fórumokon érdemes érdeklődni.

2014. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy prohardveren...
2014. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:

Mi alapján vársz konkrétumot, ha te sem adtál? Az eredeti kijelző pontos típusát tán az IP címedből kellene megjósolnunk?

Ha a csatoló felületek egyeznek, akkor cserélhetőek.

2014. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!