Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor filmet nézek online,...

Vulkanjoe kérdése:

Mikor filmet nézek online, örökké letölt egy bizonyos: clickheretodownload nevű szart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor várom hogy leteljen az 5 másodperc az AdFly-os oldalon, akkor már épp kattintanék a Skip Ad-ra, de ekkor gyorsan letölti ezt a rohadt programot (vírust). Már nagyon felb*sz, nem lehet ezt valahogyan blokkolni? Operát használok.
2014. máj. 27. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az engedélyed nélkül el tud indulni egy letöltés, akkor már eleve vírusos vagy. Mindent takaríts ki, illetve fontold meg a teljes újratelepítést is, az a biztos megoldás.
2014. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: ne ilyen oldalról nézz filmet

2: lehet már meg vagy fertőzve

3: használj adblock plus-t

2014. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most telepítettem újra a Windowst kb. 1 hónapja. A vírusírtóm naprakész, lefuttattam egy teljes vizsgálatot(én csak gyors vizsgálatot szoktam :D ) és valóban talált valamit! :) Az Ad Block plus tényleg bevált, nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a gyors választ! :) Ment a zöld kezecske.
2014. máj. 27. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!