Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megallitani a...

Hogyan tudom megallitani a tengernyi sok reklamot? Firefox szinte hasznahatatlan a sok beugro reklamtol, amiben persze tengernyi a virus is, hogyan tudom blokolni?

Figyelt kérdés

#bokolni #reklamot #hirdetest?
2014. máj. 27. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia a kezdő lapon is van reklám ? pl: a google felirat alatt
2014. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Réépa ***** válasza:
44%
AdBlocker. Ez egy plugin a böngészőhöz. A böngésző kiegészítői közt meg töröld le a felesleges hülyeségeket. Pl yahoo meg az ilyeneket.
2014. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 karesz01 ***** válasza:

Firefox böngészőhöz ezt a kiegészítőt kell hozzáadni :


Reklám blokkoló kiegészítés a Firefox böngészőhöz

[link]



---

[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha minden oldalon jönnek föl reklámok (ahol eddig nem, ott is) akkor első körben felejtsd el az adblock-ot!

Töltsd le a [link] csak a telepítés végén figyelj, hogy nem akarod kipróbálni a teljes védelmet. (fontos, mert az fizetős és 15 napos..) Szóval maradj a FREE-nél! Aztán futtasd le és ha alapból megszűntek a felugró ablakok, akkor tedd föl az Adblock-ot!

2014. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen megkoszonom mindenkinek a segitseget!
2014. máj. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!