Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek laptopot (ultraboo...

Szerintetek laptopot (ultrabook) vagy új gépet vegyek játékra?

Figyelt kérdés
Igazából a mostani gépem hát eléggé régi, és már én is leszeretném cserélni egy új vasra...Ugy voltam vele, hogy laptopot veszek, mert azt lehet hordozni magaddal.De azt is hallottam róla, hogy éppen nem a legjobb játéknak mert nem valami szuper a laptopoknak a hűtésse és hamar túlmelegszik.

2014. máj. 28. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Játékra asztali gépet vegyél. Laptopban általában minden 3x annyiba kerül. És igen, eléggé melegednek. Mennyi pénzed van gépre?
2014. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran kell vinned magaddal akkor jó az ultabook, de azon játszani tényleg alig lehet. Vegyél mindkettőt.
2014. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
150-200k ft. között.
2014. máj. 28. 20:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyha gépet vennék, akkor már nem vennék laptopot is, inkább egy tabletot, azt hordoznám.
2014. máj. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!