Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Nem rég elkezdtem az...

Zsoltikozma kérdése:

Üdv! Nem rég elkezdtem az eredeti Battlefield 3-n játszani mupltiplayer-n és sehogysem tudom észrevenni illetve észrevenni az ellenséget. Adjatok tanácsokat hogy hogyan észlelhetném könnyedén az ellenséget? , taktikai tanácsok? . Stb

Figyelt kérdés

Egy Dm szerverre járok,2pálya van a Nowshahr csatorna és a Kharg sziget,ha tényleg segíteni szeretnél akkor olyan tanácsokat adj ami tényleg segít azon hogy jobb legyek.

Előre is köszönöm a válaszokat



#Battlefield 3 #Bf3 tippek tanácsok #Bf3 segítség
2014. máj. 29. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyakorolj :)

BF3-mal még nem játszottam, csak a régebbiekkel. Azokban votlak botok (singleplayer). Akár ott is gyakorlhatnál pár hétig mondjuk. Egyre erősebb botok ellen... (Ott nem "égsz le" senki előtt...)

2014. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
bf3-ban nincsenek botok .. elég gagyi játék .. nonskilled emberek is lehetnek prok szerintem csak fel kell térképezni a helyeket amihez idő kell mivel nagy pályák vannak szval mást nem tudsz tenni figyelsz és tanulsz !
2014. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bár egy bf3 -tól ne is várd azt mint egy cal of duty vagy counter strike játéktól hogy egyfolytában közel harcba keveredsz itt mondhatni másabb a lényeg elfoglalni kell támaszpontokat .. persze van squad is.
2014. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk épp egy Noshahr Canals DM eléggé pörgős tud lenni. Amúgy tényleg az a megoldás hogy figyeled a többieket, és játszol.


Egy idő után kitanulható hogy egyes pályákon mikor merről jönnek, vagy épp merről nem várnak támadást, onnantól meg reflexek kérdése.

2014. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg az ellenség gyorsabb észrevételére,jobb célzáshoz tanácsokat tudtok adni?
2014. máj. 30. 09:05
 6/9 A kérdező kommentje:
De hát egy DM szerveren és 2 pályán szinte kiszámíthatatlan hogy honnan fognak jönni
2014. máj. 30. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott is kiszűrhetőek a támadási irányok, de DM-ben leginkább reflexek kellenek, ezt nem tudod jobban kitaktikázni.
2014. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha reflexes fps játékot akarsz ved meg a cs go-t
2014. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Attila211 válasza:
Az én tanácsom az az hogy nézd gyakrabban a térképet mert az nagyon sokat segít és a célzáshoz meg gyakorolj ha nem megy annyira a gyakorláshoz menj fel egy szerverre és addig gyakorolj amíg nem mondják rád hogy csaló és ne fuss előre mint egy állat mert ez nem Call of Duty.
2014. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!