Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipad mini retina vs concorde...

Dando12321 kérdése:

Ipad mini retina vs concorde tab play?

Figyelt kérdés
Kérhetnék egy összehasonlítást?

2014. máj. 29. 12:57
 1/5 anonim válasza:
hát nekem concorde tabspeed em van a minösègröl anyit hogy 1 èv alatt 3 szor kellet szervizbe vinni .
2014. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek egy csoportban, sem árban, sem minőségben, értelmetlen hasonlítgatni.
2014. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

?????

Nem is értem a kérdést:D Nemhogy nincsenek egy árban, de a PLAY egy két éves készülék, szerintem már nem is kapható, a retina mini meg nemrég jött ki és csúcskategóriás.

Amúgy nekem régebben pont PLAY-em volt, hát utáltam. A wifi jóformán használhatatlan, sokat laggolt, néha fagyott, gyakran dobott ki alkalmazásokból.

Most iPad Airt használok, ami egy álom, rossz szavam nincs rá. Más, mint az android, de hozzászokik az ember:)


Szóval ne viccelj, ezeket nem is érdemes összehasonlítani.

2014. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam,én tudom hogy a mini 2 fényévekkel jobb,csak van 2 osztálytársam akiknek play-ük van és én mini 2 szeretnék de azt mondják hogy aki ipadet vagy applet vesz az nem normális a magok számára hivatkozva
2014. máj. 29. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, szerintem a kínaiak már 16 magos csodákat is gyártanak, csakhogy a magok száma nem minden.

Az iPad Air csak két maggal rendelkezik, mégis oda-vissza veri az összes (khm... ilyet nem merek mondani az androidfanok miatt, szóval inkább úgy mondom hogy a legtöbb) tabletet a piacon, magoktól függetlenül.

Volt gagyi tabletem, tudom, mit beszélek:) Azok szidják agyon az Apple cuccokat, akik nem engedhetik meg maguknak, de azért örülnének, ha valaki ingyen hozzájuk vágna egyet.

2014. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!