Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Allview A4 You mobiltelefonról...

Allview A4 You mobiltelefonról akinek van véleménye, tapasztalata megosztaná velem?

Figyelt kérdés

A 2 sim kártya kezelését melyik módon valósítja meg: dual sim stand by (felváltva) vagy dual sim active (egyszerre)?

A hagyományos mini vagy micro sim kártya szükséges bele?

További tapasztalatok?


2014. máj. 29. 15:49
 1/1 anonim válasza:
Nekem ilyen telóm van és a hagyományos sim kártya megy bele, de sztem a kisebb is jó bele. Csak 1 kártyával használom, de a térerő 2x van a kijelzőn, az egyik felett egy x van, gondolom azért, mert csak 1 sim-et használok. Szóval sztem egyszerre is működnek a kártyák. A menüje olyan, mint a sony xperia-é. Én megvagyok vele elégedve.
2014. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!