Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Resident Evil 5 Fix Steamhez?...

Cser Fülöp kérdése:

Resident Evil 5 Fix Steamhez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem igaz hogy meg veszek egy játékot eredetibe és még így is sz@r Valaki tud segíteni teamwieveren megy csinálni? Akárhány videót meg tanácsot próbálok nem jó!!!!!!! Itt egy kép: [link] Aki tud segíteni az írjon pls!

2014. máj. 29. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy elküldted a hülyességet!!!! Erre mondják hogy néhány ember olyan mint az enter minden mondat után ütném!!!! Nem fogom le tölteni a játékot mert meg vettem pénzért eredetibe steamen -.- Felfogtad? Nem élek tört verziós szarokkal!
2014. máj. 29. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:

A játékkal jövő GFWL kliens nem kompatibilis újabb oprendszerekkel. Frissítés elvileg megoldja a problémádat.


[link]

2014. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ha ezt fel rakom akkor meg le áll az exe működése :S
2014. máj. 29. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Utána indítsd újra a gépet. Ha akkor se jó, akkor írd ki ide a hiba paramétereit.
2014. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közben kipróbáltam. Lehúztam a játékot Steamről, felraktam hozzá az általam belinkelt klienst, és perfektül működik.
2014. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem sehogy sem jön össze :@
2014. máj. 29. 23:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Mint mondottam, írd ki a hiba paramétereit. Ha máshol nem, az eseménynaplóban megtalálod.
2014. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam privátot!
2014. máj. 30. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!