Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DPS Dream 9 Tabletre ha...

DPS Dream 9 Tabletre ha filmet letöltök milyen felbontásba vagy fajtába konvertáljam át vagy tudtok olyan oldalt ahol lehet tabletre filmet letölteni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 17:42
 1/2 kkovax38 ***** válasza:

Bármilyen tudatlan vagy, előbb gondolkozz, mielőtt kérdezel. Én is amatőr vagyok, csak mielőtt kérdezek, gondolkozom a megoldásról. Már sokszor leírtam a válaszomban hogy a konvertálásnál két tényező van:

1./ Konvertálandó kiterjesztés, pl.: avi.

2./ Kívánt konvertálandó kiterjesztés, pl.: mkv


Ugyanez vonatkozik amikor nem ismerjük a készülékünk tulajdonságait. Van egy kiterjesztésünk pl.: avi

Van egy készülékünk és nem ismerjük hogy milyen kiterjesztést tud kezelni. Erre szintén két megoldás van. A számítógép általában angol parancsot fogad, így mindig a ról-ről, tól-től szavak helyettesítésére a "to" szót írjuk. Mint írtam már előzőleg két lehetőségünk van:

1./ Beírjuk a googleba hogy mi a készülékünk tulajdonsága:

DPS Dream 9 Tablet PC paraméterei

Kérdésedre a válasz jobb oldal alul.

[link] p126397113/termek-leiras.html

2./ Kiterjesztés to gépünk neve. A te esetedben van egy

kiterjesztés amit letöltöttél. ez így néz ki az avinál


avi to készülékünk neve: avi to DPS Dream 9 Tablet


A Googleba beírtam:avi to DPS Dream 9 Tablet

Ez az eredmény

[link]


Minden hasonló esetben ezt a megoldást használd. Remélem kielégítő volt a válaszom, ha igen, akkor szíveskedj jelezni egy klikkeléssel a hasznos ikonra. (első ikon)

2014. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kkovax38 ***** válasza:

Sajnos az első link nem ugyanazt adja, ezért itt javítom.

A te kérdésedre vonatkozóan a böngésződbe beírod a képfájl linkjét.


[link]

2014. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!