Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van ujab vagy nagyon hasonló...

Van ujab vagy nagyon hasonló kiadásu épitö szimulátor?

Figyelt kérdés
pár éve játszottam a pontifex nevü hidépitös,szimulátoros játékot és nagyon tetszet majd utánna valamivel ujabat is ott már 3ds volt és relativ szép grafika is volt a nevét nemtudom csak az rémlik hogyradeon grafikusokon nem ment csak nvidián,na most az érdekelne hogy ahoz hasonló hidépitös vagy toronyház épitös játék vane csak mondjuk ujab??ha van mien?

2014. máj. 31. 19:40
 1/9 Tengor ***** válasza:
Írd már le ezt a kérdést úgy, ahogy egy értelmes magyar emberhez illik!
2014. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
netesék haragudni,de nem magyar ember vagyok,vagyis csak félig a magyart nemtudom anyira jol beszélni mint illene és elnézést ha valamit roszul vagy hejtelenül irók,de keveset használom a magyar nyelvet..
2014. máj. 31. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Then use answers.yahoo.com.
2014. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valaki esetleg tud seegiteni?
2014. jún. 1. 21:29
 5/9 Tengor ***** válasza:
Megadjam a magyartanárom számát? Úgy tudom szokott korrepetálni.
2014. jún. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor írd ki azon a nyelven Yahoo-ra, amit tudsz.

Istenem. Miért pont magyarul? Angolból senki nem szól, ha leírod, hogy "im" vagy "dont" vagy "cause", de magyarból fognak, ha "ujabat" meg "realtiv"-at írsz.

Ha most kinyögöd, hogy bocs, telóról voltam, valószínűleg leugrok az erkélyről. Kösz.

2014. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köcsög bagázsia!!!!!!!!!!!!ja és bocs telóról vagyok,voltam hátha ugrasz alapon :D
2014. jún. 3. 22:04
 8/9 Tengor ***** válasza:
Tudatlan!
2014. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ugrok, inkább leírom, hogy menj innét sürgősen, méghozzá a Yahoora, oda nem járok.
2014. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!