Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segíteni abban, hogy...

Valaki segíteni abban, hogy miért nem működik a laptopomon a touchpad?

Figyelt kérdés

A windows 7 felállásakor a képernyő közepén megjelenik egy áthúzott ujj ami a touchpad érintését jelzi. Sajnos egyik napról a másikra egyszer csak nem működött. Egyszer sikerült működésre bírni de újraindítás után ismételten nem működött.

(Legyenek szívesek olyan emberek válaszoljanak akik tényleg segíteni akarnak, akik meg csak azért írnak hogy kárörvendjenek azok fáradjanak másik kérdezőhöz!)



2014. jún. 1. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen a laptopod pontos típusa?

Nekem Packard Bell van és nekem is volt már ilyen.Az volt hogy véletlenül megnyomtam az F6-ot és nem volt jó a touchpad.Lehetséges hogy megnyomtad valamelyik funkció billentyűt.

2014. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Compaq mini, valójában ez egy netbook de nem is ez a lényeg.
2014. jún. 1. 14:53
 3/5 Tengor ***** válasza:
Synaptics fenn van? Utility programok is fenn vannak?
2014. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, fent vannak.
2014. jún. 1. 17:47
 5/5 anonim válasza:

Nem kapcsoltad ki véletlenül a billentyűzeten? Nézd meg alaposan.

Próbálj a gyártó honlapjáról leszedni touchpad drivert. Ha ez sem működik, akkor valószínűleg fizikai hiba, ezek nagy részben orvosolhatóak kevés pénzért, általában szakadás. Ha garis, akkor szerviz, egyébként keress vkit, aki nem kontár. De a legegyszerűbb: használj egeret:)

2014. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!