Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért készítsek weboldalak...

Mennyiért készítsek weboldalakat? Mi az amit minimum, és mi az amit maximum elkérhetek? Mivel tudom biztosítani, hogy tényleg fizetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy mennyi pénzért csináljak weblapot?


Rengeteg felkérés jön, amikkel nem tudok mit tenni, mivel ingyen már unom csinálni, hogy csak kihasználnak, pofátlan meg nem akarok lenni :D


Egy úgynevezett "User Controll Panel"-ről lenne szó, amely egy PHP script, elég sok SQL lekéréssel, viszonylag sok funkcióval és saját design-el.


Írtam egy srácnak, úgy hogy ÉN CSINÁLOM a design-t, 10.000 Ft-ért akarta megcsinálni.

Egy másik srácnak írtam, hogy CSAK DESIGN-t mennyiért csinál.: 5000 Ft.


Gyakorlatilag 15.000 Ft-ot kellene fizetnem, illetve ennyit kellene nekem is kérnem ugyan ezért? Sokallom.. 100% hogy egy szerver/ ember, nem fog 15.000Ft ot kiadni, csupán egy weboldalra.


Kézzel való aláírás akkor lehetséges, ha mind ketten megkapjuk a papírt. Ez csak postai úton lehetséges, mivel messze lakó ügyfelekkel nehéz találkozni..


Vagy nem?


Tényleg ilyen drága, és ha azt mondja a srác: Nem fizet ennyit, sz*rjam le, mivel tudom: más sem vállalja olcsóbban?


Valamint, ha megbeszéltük az árat, mivel tudom garantálni, hogy mind a ketten azt kapjuk, amit eladok/vesz? Valami szerződésről lehet szó, amit ha megszegek, vagy megszeg, akkor perelhető esetleg?


2014. jún. 1. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szinten vagy akkor menj el egy céghez webfejlesztőnek. Magánszemélyként nem épp a legtörvényesebb így (:

Főnököm profi programozó és webfejlesztő.

Egy összetettebb adatbázisos webshopos oldalt (nem mondok konkrétumot) 6 számjegyű összegért készített..

szval relatíve ez nagyonolcsó

2014. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég magas szinten vagyok, de még kicsi ahhoz, hogy elmenjek webfejlesztőnek..
2014. jún. 2. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:

így meg meg... a nav, mert ez lényegében már feketézés.

de egy cégnél rengeteget fejlődhetsz olyan társaságban relatíve rövid idő alatt (előző válaszadó vagyok)

főnököm ugye programoz és weblapot készít. én nem ezen a téren vagyok alkalmazott, hanem hardverekkel foglalkozom, mellettük fél év alatt webfejlesztés alapjait elsajátítottam anélkül, hogy akartam volna

2014. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!