Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Ocolus Rift-et mikortól...

Az Ocolus Rift-et mikortól lehet majd Magyarországon megvásárolni, és kb mennyiért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Megvette a facebook, tehát arra a célra, amire használni akarnád (gondolom, játék), halott. "Videotelefonálásra" lesz majd alkalmas, az ismeretlen jövőben valamikor.
2014. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: Még mindig a játék az elsődleges célja az OR-nek.


A végleges verzió 2015-ben jelenik meg, azt nem tudom, hogy akkor jön-e ide is. A fejlesztői verzió kb. 80.000 Ft (szállítással 90-100). Elvileg a végleges verzió ettől olcsóbb lesz talán olyan 50-70 ezer Ft. Olyat is hallottam, hogy maga a szemüveg ingyenes lesz majd a jövőben, viszont beépítik az árát a játékokéba szóval azok lennének drágábbak, de kétlem hogy ez megvalósulna.

2014. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Szerintem nincs hivatalos megjelenés, ami azért fura, mert pedzegettek olyan infókat, hogy VAN végleges prototípus és annak a felbontása is jobb a Dev2-nél, meg a késleltetések is kisebbek már. Ez számomra azt jelentené, hogy simán kijöhetne karácsonyi szezonra, nyilván a többi kiegészítőt meg az első pár húzónév játékot be akarják várni vele.

Viszont ugye lassan kijön az AntVR is, meg a Totem is esedékes 2015 elejére, abból már volt végső verzióról pár fotó.

Szerintem a YouTube-on érdemes a TheVr és TheVR Tech csatornákra feliratkozni mert a két srác elég sok első kézből való infót oszt meg és nemsokára megkapják ők is a Dev2-öt.

2014. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!