Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer Pc-t szeretnék 250 ezer...

Gamer Pc-t szeretnék 250 ezer ft körül. Bf4, Crysis 3 ilyesmi tipusu játékokat akarok high vagy magasabb settingsen zökkenömentesen elfuttatni. Skype és youtube is kéne menjen rajta szépen. Erre gondoltam:Nagyon Kezdö vagyok?

Figyelt kérdés

AMD FX 6300 proci

Cooler Master Hyper 412S RR-H412-13FK-R1 processzorhűtő

Asus M5A97 R2.0 alaplap

2x Kingmax 4gb DDr3 1333 mhz

Seagate 2TB 64MB SATA3 ST2000DM001 merevlemez

Asus DRW-24F1ST fekete OEM DVD író

Sapphire R9 290 4GB DDR5 TRI-X 11227-00-40G videokártya

Sharkoon Vaya 4044951011728 fekete számítógép ház

FSP 550W Raider S 550 80+ tápegység

Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit ENG

Olcsó de minöségi nagy felbontásu képernyöt és billenytüzet kéne még

bill. és képernyövel 300 ezer max legyen,

most pcx.hu 268 ezret mutat, meg amugy se tudom jó ez amit összeállitotttam



2014. jún. 5. 19:23
 1/5 anonim válasza:
aztakú.. ez kibszott jó bár kicsit drága de ha igazán kocka vagy akkor megéri a proci és a 4gb ram meg a 4gb videokártyával simán viheted a felsorolt játékokat max grafikán
2014. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha ilyen nagy a keret akkor lehet hogy egy i5-4670k és hozzá tartozó alaplap, külön hűtő nélkül jobb lenne. A BF4-nek processzorból is jó izmos kell. Az FX6300 highon viszi nálam a multit.
2014. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
Igen, ha amúgy is ennyi a keret, akkor inkább Intelt választanék, hűtő nélkül, egyszerűen, mert erősebb. Illetve RAMból, ha az alaplap bírja (de ha cserélsz Intelre, akkor eleve olyat válassz, lehet 1600Mhz-eset. Plusz a Win7-et én megspórolnám, részletek privátban, mert nem szabályzat-konform teljesen a dolog...:D És gondolom az alaplapon 4 memória slot van, mert ott lehet a legegyszerűbben, és legolcsóbban fejleszteni, ha kell. Optikai meghajtó az majdnem mindegy, vinyóból én inkább WD-t vennék, bár elmegy a Seagate is. Vagy belepróbálhatsz belecsempészni egy SSD-t is a rendszerbe (mondjuk Win7 helyett), egy 120 gigáson a rendszer + program files elvan, és SOKKAL gyorsabb. (Ennek a beállításában is tudok segíteni, hogy hogyan lehet a többi mappát - főleg Users - átpakolni.) Márkából Samu, vagy Kingston teljesen jó. Egy 30-40-es tétel, viszont annyival kényelmesebb is használni a gépet. R9 jó, bár szerintem a fenti konfig itt-ott procilimites lehet (de erre már ketten is írtunk javaslatot.) Billentyűzetből keress egy kényelmeset, szerintem az a kategória, ahol megéri ajánlgatni, az a mikrokapcsolós darabok, de azoknak 20k a legalja. Monitorból ugye FHD dukál, ha találsz, 24", arra a felbontásra az az ideális méret.
2014. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval legyen intel 5, cooler master nélkül?

Hütö nélkül nem fog túlmelegedni?

Én tényleg kezdö vagyok ebben a témában, ezt a gépet is máshol láttam csak pár dolgot cseréltem le benne.

Szóval i5 , és 2x4gb 1600 mhz -es ram kéne ?

Kingmaxból, a ddr3-as ugye?

Aztán csak megrendelem , és kész?

Nemértek a gépekhez ugyhogy mondjatok el mindent.

2014. jún. 7. 07:52
 5/5 A kérdező kommentje:
meg belefér a videókártya a házba? kicsit aggódóm hogy kicsi a ház vagy az alaplap
2014. jún. 7. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!