Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone 5C- megéri venni? Most...

IPhone 5C- megéri venni? Most akciós és 5S-re nincs pénzem a 4S meg egyszerűen nem tetszik.

Figyelt kérdés
Főleg a tulajok gondolatai érdekelnének hogy jo-e a készülék jol működik-e megérte e a vásárlást. Minél hamarabb mert holnap mennék venni ha ugy adodik. Eddig androidos telóm volt az sem a legolcsobb árkategóriábol de 1 évig birta és hát én minimum 2-3 évre tervezek.
2014. jún. 6. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs 5c-m, de én is gondolkodok rajta. szerintem, egészen korrekt telefon, iphone 5 belsejét kapta, + kicsit jobb aksi és előlapi kamerája van. Tehát, gyors, egyedül az ami visszatart,hogy nem fémből készült hanem polikarbonátból... Ha, külsőrfe tetszik, nem hiszem hogy csalódni fogsz benne.
2014. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül tegnap megvettem. Imádom a készüléket vettem rá tokot ami nagyon jo egyáltalán nem csuszik a kézben belőre hozza az elvértakat csak ajánlani tudom
2014. jún. 8. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!