Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől ébred fel a gépem...

Mitől ébred fel a gépem magától alvó állapotból?

Figyelt kérdés
A gépem hajlamos alkalmanként kis idő elteltével felébredni alvó állapotból úgy, hogy se a billentyűzetet, se az egeret nem használom. Azért írtam, hogy "alkalmanként", mert néha tökéletesen működik az egész folyamat. Van, hogy egymás után kétszer is megtörténik, amikor az első felébredés után visszaaltatom. Általában kettőnél többször nem szokott egymás után felébredni. Az egér csak kattintásra képes felébreszteni a gépet és az "Energiagazdálkodási lehetőségek"-ben az "Alvó állapot"-nál a "Felébresztési időzítők engedélyezése" le van tiltva.

2014. jún. 7. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te is felébredsz magadtól, nem?
2014. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez aztán sokat segített...
2014. jún. 7. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám volt.Újra telepitettem a windowst,aztán ezt csinálta.Volt hogy akár fél napig ne történt semmi,de volt hogy gép alvó állapotba tétele után akár pár percre felébredt.Nálam megoldüűódott azzal,hogy telepitettem a Driver Easy Pro programot.Ez minden a géphez tartozó hardveres részhez letöltötte ée telepitette a szoftvereket.Azóta semmi gondom vele.Ajánlom figyelmedbe,egy próbát megér.Vagy másnak is ezt tanácsolom,ha hasonló jellegű a problémája.
2019. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!