Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Futna illetve futnia kéne...

Futna illetve futnia kéne ezen a gépen f1 2013?

Figyelt kérdés

Van egy core 2 duo gépem és arra lennék kiváncsi hogy a forma1 2013 codemasters futna e rajta alapgrafikán!


Videokártya: radeon x1650 256mb

Intel core 2 duo 2.13 ghz

2gb ram

Windows 7 van rajta 32 bites


Még nem játszottam ilyen nagy játékokkal ezért lennék kiváncsi a véleményetekre! Még raknék bele plusz 2gb ramot hogy 4gb ram legyen meg vennék egy jobb videokártyát is csak nem tudom milyet vegyek....ami nem is drága de alap és közép grafika megvan...jelenleg az f1 2013 telepitőnél azt irja hogy kell valami dx11 és aztán rámék hogy kihsgyás és kilép a telepitőböl valami ötlet erre?

Bocsi mindenkitöl a tudatlanságért de még kezdő vagyok ehez a géphez jelenleg


2014. jún. 8. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne neki 256-os kártyán... Win 7 is érdekes.
2014. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Ja: dx11 kell neki, a te kártyád ezt nem támogatja, mondanám, hogy szimuláld le neki SDK-val, de túl gyenge hozzá a gép...
2014. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akinek van kedve mesélhetne a játékrol is hogy milyen..pl:csapatot magunk választhatunk? Meg safetycar van e? Egyébként tudom hogy a procim elég kicsi de 4gb rammal és egy 1gb os videokártyával csak futna közép grafikán szerintem...
2014. jún. 8. 12:15
 4/5 A kérdező kommentje:
2.dik. szoval ha vennék egy jo videokártyát elfutna? Esetleg ötleted hogy milyet vegyek ami nem drága?! Egy Ati 8600 talán?
2014. jún. 8. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, alaplapod is gyenge lehet hozzá, ddr2 ram is, a processzor van vagy 7 éves, akkor már új táp is kéne: van-e 130000-ed az egészre?
2014. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!