Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BF3-nál ez mi, hogy csak úgy...

BF3-nál ez mi, hogy csak úgy random kilép a játék? Original és multiplayer.

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez az, amikor WTF?!

Nálam ilyesmit nem csinált. Ha elmegy a hálózati kapcsolatod, akkor viszont kidob.

2014. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
EA minőség. Nekem a a DirectX szokott összeomlani, de csak BF közben...
2014. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na most is csinálta.

Megy szépen, ülünk a helikopáterben, aztán hirtelen annyit látok: kép elmegy, megjelenik a windowsos ablak, ami akkor szokott, ha nem teljes képernyős valami. Aztán puff, az is eltűnik.

WTF

2014. jún. 8. 20:26
 4/9 A kérdező kommentje:

ééééééés megint

nyomtam kb. 15 secig a shiftet, hogy sprinteljek és megint random kivágott

2014. jún. 8. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Battlelog megvan nyitva játék alatt a böngészőben? Mert ha igen akkor ott némelyik problémára ír jelzést...pl punkbuster hiba. meg ha kirúgnak szerverről annak sincs előzetes nyoma.
2014. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Játék alatt nyitva van, de nem találok semmit most. Közvetlenül a hiba után írja ki? És ha igen, hova?
2014. jún. 9. 09:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Punkbustert lefuttattam még egyszer, annyi baja van, hogy a system32 mappához nincs hozzáférése. Ennek ellenére "without error" telepíti.
2014. jún. 9. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Alul egy kis piros négyzetben szokta írni a hibát, de nem mindig. Esetleg próbáld meg frissíteni a videokarid driverét. Vagy ha nvidiás van és 4-vagy 500 valahanyas akkor tedd fel a 314-es drivert mert az újabbak sokaknak problémás.
2014. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a PB volt a hiba, újratelepítettem, azóta nem csinálja. THX ment mindenkinek a zöld
2014. jún. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!