Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná nekem, hogy?

Valaki megmondaná nekem, hogy?

Figyelt kérdés
Valaki elmagyarázná nekem hogy a laptopomon miért akad a BF3. AMD E2-1800 APU Proci alap 1.7 GHz (3.4GHz-re húzva), 8 Gb RAM, vidikártya meg AIDA64-ben Radeon hd7340 384Mb,Papíron meg Radeon HD 7470M 1GB. ÉS akkor most miért is akad a BF3?? Ha jól sejtem akkor nem kéne neki.

2014. jún. 8. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A procit hiába húzod fel annyira, max kimegy, de egyébként elég gyengécske hozzá. De ha lejjebb veszed a játék teljesítményét, akkor vinnie kellene lag nélkül.
2014. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Full lowon 1920*1080 as felbontáson megy 15-20 fps-el, de hát így nem lehet já(cc)ani.
2014. jún. 8. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:

*já(tsz)ani :D


Egyébként miről beszélsz? Ez a felbontás még mindig elég nagy neki, mondjuk igaz, hogy egyébként élvezhetetlen, de ha most nem bírja akkor mit akarsz? Még annyit megnéznék a helyedbe, hogy mennyire melegszik a processzor, illetve, hogy mennyire van használatba, de szerintem 100%-on megy. Nem is értem miért ilyen hülyén állítják össze ezeket a laptopokat.

2014. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

80-83 fokig szokott ilyenkor melegedni, 85 felett olyan oos hogy leáll. Amugy énsem értem miért igy állítják össze. ez 140000 be került ennyiért meg már összeállíítasz magadnak egy konfigot is.

Csak ugye laptop nem 1kW-ot fogyaszt oránként, hordozható...stb

2014. jún. 9. 00:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát fiam az nagyon sok proci hőnek. Maximum 60-70 fokra kéne felmenni. Nem is csoda, ha 80 C-on akadnak a játékok, hisz mikor forró a proci, akkor még a Windows is laggol, nem csak a játék.

Azt mondom neked, hogy ha kicsit lejjebb veszed a procit, plusz a hűtését megoldod (tisztítás, pasztázás, laptop hűtő vétele), akkor talán, mondom talán vinni fogja akadás nélkül, persze nem maxon.


Na hallod, a másik az ár. Ez elég magas ár ehhez a laptophoz, ugyanis a VGA-n kivűl szinte semmi használható nincs benne, bezzeg belevágnak 8 GB RAM-ot feleslegesen, amit ezzel a konfiggal nemigen fogsz tudni kihasználni, tehát ez a legjobb benne.

Ha megtoldottad volna egy 10-20 ezerrel, akkor egy normális Intel (i5-i7) laptopot is tudsz venni. AMD-s laptopok terén csak szívnak a játékokkal az emberek.


Na de nem akartam előadást tartani, fontos hogy próbáld ki a tisztítást, pasztázást és a hűtés megoldását és akkor talán nem lesz nagy probléma.

2014. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ugy lesz,ki fogom takaríttatni. van alatta 3 ventilátor, de nem sokat használ, főleg 30 fok szobahőn.
2014. jún. 9. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként: Laptopnál felesleges húzni a CPU-t. Vissza fogja venni a teljesítményt, ha érzi, hogy túl nagy a terhelés. (Logika OFF; Biztonság ON)

Illetve: Ha 140.ért vetted, akkor te a méretet fizetted meg. Ez egy 17"-os gép kell, hogy legyen 16"-os gépen még nem láttam Full HD felbontást. Kisebből már 90-ért kapsz hasonló teljesítményűt.

Ami meg még rosszabbá teszi a helyzeted: AMD processzor. A lapotopkba épített processzoraik híresen rosszak.

2014. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!