Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A League of Legends-ben Teemo...

A League of Legends-ben Teemo tényleg rossz karakter?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy gyenge.Egyik haverom csak Teemo-val megy pvp-zni és 10 ölés mindig megvan.Szerintetek megvegyem?A válaszokat előre is köszönöm!:-)
2014. jún. 9. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gyenge, csak undoritó, és megkérdőjelezhető a hasznosága bizonyos esetekben.
2014. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


A LOL-ban nincs olyan, hogy rossz karakter. Tőled függ, mit tudsz kihozni egy karakterből, a helyzetekből...


Például ha nem használná ki Teemo ultiját, elveszne a karakter egiyk legnagyobb erőssége. A karakter lenne ilyenkor rossz? Nem, a játékos. És így tovább.


Javaslom, hogy próbáld ki Teemo-t (akár a haverod accjával). Tolj pár meccset - én új hősökkel botmeccset szoktam menni, mert rohadt idegesítő, ha valaki normalban, vagy rankeden próbálja ki a hőst, é marhára elcseszi más játékát - igen, szerintem az "ez cask normal" beszólások idegesítőek és feleslegesen húzzák az időmet a playerek.


Ha ráérzel, vedd meg, de 3-4 meccs után azért eldől, hogy fekszik-e neked a hős, avagy sem - nekem például Kha Zix nem ment, nem is vettem meg, nem az én stílusom.

2014. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :):):)
2014. jún. 10. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!