Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor egy script-et szeretnék...

Amikor egy script-et szeretnék megnyitni azt írja "Engedély megtagadva" kód:800A0046 Forrás: Microsoft VBS Script futásidejű hiba, Valami ötlet? A Skyrim egy módjához kell a RealVision ENB hez.

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Google->hibakód
2014. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
próbáltam már.. nyilván nem az a fajta vagyok aki elsőnek másokat nyaggat ezzel. Hanem képes vagyok fel fogni hogy létezik a Google. De mégsem találtam rá megoldást gondoltam itt hátha.
2014. jún. 10. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes én találtam több leírást, megoldást is erre a hibára.

Te vajon miért nem?

Egyébként hogy képzeled a dolgot, hogy járnak ide olyan emberek, akik fejből vágják a Microsoft hibakódokat és pont eszükbe jut, hogy hohó "800A0046"-as hibánál ezt és ezt kell csinálni?

Mindenki csak guglizni tud, neked is pont addig tart, mint bárki másnak.

2014. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, rendszergazdai jogok kellenek hozzá, mivel jobb klikkes menüben ilyen lehetőséget nem ajánl fel két lehetőséged van, vagy csökkentett módban indítasz és úgy indítod intézőből, vagy total commandert használsz rendszergazdaként indítva.
2014. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a névtelen válaszolónak nagyon szépen köszönöm, megoldást mondott a problémámra a total commanderes !! neked te okoskodó fa*z azt üzenem hogy sz*pd le magad, ne a Google-val gyere ha nem tudsz megoldást írni a kérdésre, inkább ne kommentelj mert ez csak oktalan köcsögözés. Köszöntem :)
2014. jún. 21. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Megszólalt az intelligencia maga.

Köszönjük szépen.

2014. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hatalmas nagy állat lehetsz... :) lehet hogy én nem vagyok az "intelligencia" példaképe de úgy te sem... ezért sem illik ilyen hülyeséggel válaszolni, most azt hiszed te nyertél a vitában mert le hülyézel! :) pedig csak egy kis köcsög lehetsz, nyilván ezt az oldalt azért hozták lére hogy kérdezzenek, én meg tettem de te nem tudtál választ írni a megoldásra, csak hülyeséget! Ezért nem értem miért vagy fel háborodva hogy ha valakinek nem tetszik a válaszod.. Ha nem tudod nem akkor nem kell ide írnod ennyi mint ahogy én sem írom oda senkinek hogy " Uhh ott a Google... de okos vagyonkám" kérlek
2014. jún. 22. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Kivergõdted magad?

Ugye legközelebb már fogod használni a Google-t mielõtt f#szságokat kérdezel?

2014. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Micsoda egy logikus komment volt ez az utolsó... De legaláb le lettél tiltva :D :D :D
2014. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!