Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Epson stylus color 685 nyomtat...

Epson stylus color 685 nyomtatón miért világít pirosan a középső gomb feletti led?

Figyelt kérdés
Van egy Epson stylus color 685 típusú nyomtatóm. Elég régi, de mikor még az eredeti tintapatron volt benne rendesen tette a dolgát és nyomtatott. Ma vettem bele egy utángyártott patront és egy USB kábelt, mert a másik kábelt elhagytam :/. Van benne papír és a csomagolásból frissen kivett fekete tintapatron. A nyomtatót a számítógép automatikusan feltelepítette, de akármit akarok nyomtatni nem üzemel. Aki tud rá megoldást annak előre is köszönöm.

2014. jún. 10. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Használati utasítását megnézted már? Abban elvileg benne vannak a hibajelzések.

De gyanítom hogy a patronnal van baja..

2014. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Szóról-szóra az a véleményem, mint az előttem szólónak. Esetleg azzal kiegészítve, hogy nézd meg, a piros LED mellett milyen jelzés van?

Némelyik (sok) nyomtató nem, vagy csak ügyeskedések árán fogadja el az utángyártott patronokat, ha azokban nem eredeti (vagy arra hasonlító) chip van.

2014. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!