Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem reagáll a laptopom. Mi...

Hyker007 off kérdése:

Nem reagáll a laptopom. Mi lehet probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lenovó laptopom egy istenverte letörölte nekem a biost és igazábol semmi nem jött be rajta, de bekapcsolt. ma reggel utána néztem és láttam megoldást de már be se akar kapcsolni. egyszerűen mint ha nem kapna áramot, cseréltem adaptert, aksit mindent megpróbáltam, de nem reagál... van valakinek valami tippje?

2014. jún. 10. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megsérült a BIOS, akkor nem tudsz mit tenni. Ki kell belőle venni az azt tároló memória chipet, és gépen kívül újraírni a tartalmát. Talán szervizben foglalkoznak ilyesmivel, de az se biztos.
2014. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ki volt az istenverte ?
2014. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aham értem hátt az a baj hogy szinte hihetetlen hogy tegnap még bekapcsolt de komolyan mintha semmi áramot nem is kapna de kimértem és áramot pedig kap :( és ahoz képest hogy 3éve tanulom ezt még sose találkoztam ilyen hibával
2014. jún. 10. 22:26
 4/8 A kérdező kommentje:
az itteni szervíz xD
2014. jún. 10. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel mérted az áramot ?
2014. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

"A BIOS-ban olyan eszköz van beállítva elsődleges boot-forrásnak, amely nem bootolható. Ellenőrizzük a BIOS-ban, ha elvileg jó a beállítás, akkor az adathordozóval nem stimmel valami, akár merevlemez-halál is lehet".

"Még csak ki sem ír semmit!"

"Ebben az esetben ellenőrizzük a kábeleket, csatlakozásokat! Ha ez nem elég, akkor alkatrészek cserélgetésével rábukkanhatunk a problémás alkatrészre, ami nagy eséllyel a tápegység vagy az alaplap lesz".

2014. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vinyó vagy alaplap meghótta magát.
2014. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ide vidd el:

[link]

2014. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!