Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hirtelen fps csökkenés és gép...

Hirtelen fps csökkenés és gép lassulás. Mi lehet a gond? Tönkre menőben van valami? Esetleg csak rendbe kellene szedni a gépet?

Figyelt kérdés
A játékokban 60-100 fps között szoktam játszani, de mostanában hirtelen el kezd szaggatni az egész gép,1-15 fpsig leesik az fps és 2-3 perc múlva vissza áll, elég idegesítő, ha nézek egy filmet, vagy videót és teljesen belassul a gép.Mi lehet a gond? Azon gondolkoztam, hogy talán a táp tehet erről: 1-2 hétig meg a gép pihen 1 éjszakát aztán megint megy.Le van véve a gép egyik oldala és fél éve nem volt takarítva, amit azonnal meg is teszek. 1 éve nem raktam újra a windows-t.Vírus írtást már próbáltam.Kérlek ha valaki tud valamiben segíteni, vagy ha tudja a megoldást akkor segítsen.

2014. jún. 12. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hardverek hőmérsékletei? Esetleg egy konfigot kérhetnénk?
2014. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

Simán lehet attól, hogy elöregedett az oprendszer, még csak vírus sem kell, hogy legyen. Lehet, hogy page file-okat ír a gép.

HDD kondíciója milyen?

2014. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

öhh konfigokat? a számítógép adataira lennél kíváncsi?

és a hdd kondíciója alatt 2. kommentelő mire gondolnál?

2014. jún. 12. 17:10
 4/7 Tengor ***** válasza:
HDSentinel. Kondíció 100%-ban kifejezve. Ha nem 100%, akkor SMART adatok is jól jönnek.
2014. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak C partíció van a gépemen, ha a windows-t egy külső vinyóra vagy valamire lementem, akkor vissza tudom majd másolni, vagy teljesen újra kell majd raknom? nem nagy gond csak, ha lehet nem szeretnék vele macerálódni
2014. jún. 12. 19:58
 6/7 Tengor ***** válasza:
Miért is lenne jó, ha ezt megcsinálnád?
2014. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom megindokolni, de mindegy most nem nagyon jelenik meg a dolog, szépen kitakarítottam.újra raktam a gépet pihentettem picit, eddig nem jött elő , idővel kiderül
2014. jún. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!