Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vásároljak?

Milyen laptopot vásároljak?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék vásárolni nem túl drágán,80-90 max 100000ft értékben. Nem kell hogy erős gép legyen, csak legyen megbízható, szerintetek ebben az árérték arányban találok ilyet? Ha mondanátok márkákat vagy azon belül tipusokat, esetleg leírnátok személyes tapasztalataitokat, annak nagyon örülnék.
2014. jún. 12. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Toshibat szeretem, de amit vettem 90e Ft-ért 1,5 éve, nem ajánlanám. Ennél drágább Toshibát igen.


Gagyi volt a touchpad, hangerő gomb nem volt rajta.


Fujitsu Amilot sem vennék, alsó kategóriában, lehet már nincs is az a gyártó.


Esetleg Dell, vagy Toshiba ha ki lehet próbálni.

2014. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A dell-t már dicsérték nekem,csak az a baj hogy ennyiért nincs.Használtat meg nem igazán akarok venni.
2014. jún. 12. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Innen válassz, ezek nagyon jók.

Nekem Lenovo Ideapad G505 van, AMD proci, 4 GB, operációs rendszer nélkül 94 ezer volt. Már fél éves, semmi baja.

[link]

2014. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól néz ki,és neked milyen rendszer van rajta?
2014. jún. 13. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Windows 8.1 driver CD-t kaptam hozzá, de Windows7 Home Premium 64 bitest telepítettem rá. Csak a driverekkel szívtam, nehéz volt összevadászni. De kifogástalanul működik.
2014. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és az Auchan akcióban adta 94 ezerért, részletre. Már ki van fizetve, vettem hozzá még 1 év Auchan garanciát, így 3 évre van meg.
2014. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!