Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem tabletem...

Lenne egy kérdésem tabletem eltört elvileg csak az érintöképernyü tört el és lehet cserélni othon? Ha megrendelem?

Figyelt kérdés
Dps titan 7 a tabom neve elöre is köszi

2014. jún. 13. 10:14
 1/9 Tengor ***** válasza:
100%
Ha van hozzá elég tapasztalatod, hogy eltávolítsd a régit és felragaszd az ujjat, akkor persze, hogy otthon is meg lehet csinálni.
2014. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lajos54 ***** válasza:
100%

... főleg, ha tudsz helyette beszerezni újat.

A legtöbb helyen ilyesmit csak úgy lehet rendelni, ha ők szerelik be. És, hát bizony nem olcsón.

2014. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:
#2, e-bayről lehet ilyesmit rendelni, relatíve olcsón. Márkás cuccoknál persze figyelni kell arra, hogy eredetit kapsz-e vagy kínai másolatot. DPS-nél kb mindegy.
2014. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy was ist das cserélni. Szétszeded, lefeszíted az érintő panelt, felragasztod az újat, aztán a szalagkábelét bekötöd, biztos, hogy csatlakozós az is. Betanított munkások rakják össze, nem gépek, szóval más is megtudja csinálni.

Mérlegeld azért az árakat, ha túl drága az érintő panel, jobb ha kidobod a francba, vagy eladod alkatrésznek, túl sokat nem költenék erre a tabletre!

Szétszedni a tabletet plasztikkártyával a legegyszerűbb, számos videót találsz youtube-on, miként lehet szétszedni az összepattintott tableteket. Lényeg, hogy egy helyen az előlap és a hátlap közé préseled a plasztikkártyát, majd óvatosan körbehaladva kipattintod a körmöket a hornyokból. Fémmel semmiképp se nyúlj hozzá, mert az "elgyűri" a műanyagot.

2014. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kÖszi
2014. jún. 16. 09:20
 6/9 Tengor ***** válasza:
53%
#4, oké, hogy betanított munkások, de azért nem mindegy, hogy életedben először csinálod a sajátodon vagy naponta megcsinálsz 1000 db-ot (hasra ütöttem). Egyébként meglepődnék, ha a kijelzőt és a digitizert munkás ragasztaná össze és itt szerintem inkább ez a nehéz és nem 2 csatlakozó helyére pattintása.
2014. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a hasadra!

Nézd én nem fogom bizonygatni a dolgot, érdekel szétnézel, nem érdekel annyira csak beszóltál, akkor meg én szívesen így hagylak.

Ha szimplán végiggondolod Kína működési elvét, akkor rájöhetsz, hogy gépeket ott előbb gyártanak mint használnak.

2014. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mi a digitizer?

de azért köszi mindenkinek

2014. szept. 28. 09:07
 9/9 Tengor ***** válasza:
Az érzékeli az érintést.
2014. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!