Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne erősíteni a...

MGamer33 kérdése:

Hogyan lehetne erősíteni a mikrofonomon?

Figyelt kérdés
A windowsban max-on van a hangerő. Esetleg tudnátok olyan programot ajánlani, amivel úgy lehet hangosítani a hangerején, hogy ne zúgjon és ne recsegjen? (És asztali karaoke mikrofonom van)

2014. jún. 13. 19:22
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Programban még nem találkoztam ilyennel (ami persze nem jelenti azt, hogy nincs is...). Ha más megoldás nincs, vagy cserélj mikrofont, mert a jelenlegi esetleg nem illeszkedik jól a hangkártyához, vagy vegyél egy mikrofon-előerősítőt. De szerintem inkább az illeszkedéssel van baj, érdemes lenne kipróbálni egy másik mikivel. Nálam például a fele hangerő is bőven elég, de nem minden mikrofonnal.

De mielőtt ezekbe belevágnál, nézd meg a következő beállításokat (a leírás és a kép XP-re vonatkozik, de szinte teljesen ugyanez Win 7-en is):

Vezérlőpult-Hangok és audióeszközök-Hangrögzítés-Hangerő

Itt a mikrofonnál kell, hogy be legyen pipálva, illetve az alul lévő Speciális gombra kattintva a megjelenő ablakban legyen bepipálva a +20 dB Boost négyzet. Ez jelent egy bizonyos plussz erősítést.

[link]

2014. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem win 8-am van. itt s mikrofon az 63 %-on van, a mikrofon erősítése az meg 30db-n. A mikrofon hangerejét nem emelhetem magasabbra mert akkor nagyon sípol. Egy Thomson M150 Dinamikus mikrofonom van. Az lehet gond hogy csak integrált hangkártya van? Mert ha igen, tudnál ajánlani egy jó (és nem olyan iszonyúan drága)hangkártyát? Mert én ehhez a mikrofonosdihoz nem nagyon értek :)
2014. jún. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!