Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan könyvet vagy...

Valaki tud olyan könyvet vagy dokumentációt, ami leírja a számítógép működési elvét elektronikai szempontból?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami világosan és alaposan leírja, hogy mi hogyan történik, de nem szaknyelvvel, pl az alkatrészeket kódokkal, vagy ilyesmi, hanem, hogy kezdő elektro-s is megértse. Nem az alkatrészek érdekelnek konkrétan, hanem, hogy hogy zajlanak bizonyos műveletek a gépben.

2014. jún. 15. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az simán rákereséssel is. Megsúgom: az egyes részek még egész jól követhetőek, de a megértésükhöz nem lesz elég egy globális áttekintés. Pl. én ahogy kiskoromban megtudtam, hogy a processzor logikai döntéseket hoz, azonnal tudni akartam, hogyan.
2014. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

engem pontosan az ilyen hogyanok érdekelnek :D

Nem tudnál esetleg kicsit konkrétabb segítséget nyújtani? Ha csak azt írod be, hogy számítógép működése, processzor működése, számítógép felépítése, egyebek, akkor csak a kisiskolásoknak szóló rész jön ki többségében.

2014. jún. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!