Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megcsinálni...

Hogyan tudnám megcsinálni Samsung Galaxy S Plus mobilomat?

Figyelt kérdés

Még régen akartunk rá testvéremmel egy főzött ROM-ot rakni. Rólunk azt kell tudni, hogy akkor sem és most sem igazán értünk hozzá. Azóta már utánaolvasgattam, de a telefon működésképtelenül félre lett rakva. Édesanyámnak most viszont kellene és sehogy sem tudom megcsinálni.

Először is nem kapcsol be. A hard reset mód sem működik, csak addig jutok, hogy csatlakoztatom és kiírja, hogy "Downloading...". Ha ekkor USB-n csatlakoztatom, észleli, de a számítógép nem ismeri föl, így a fastboot-os recovery-vel sem tudtam próbálkozni sem. Töltésre sem reagál, maximum felvillan az akkumulátor jel, vagy a samsung logó és ennyi. Fontos lenne, hogy valahogy jó legyen. Arra gondoltam, hogy az USB-vel valahogy mindenképpen fel kéne ismertetni, csak azt nem tudom, hogy hogyan. Ebben (is) kérem a segítségeteket. :)



2014. jún. 16. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Odin progit letöltöd

Bajod a telefont download mode ba

Letöltöd az eredeti romot rá

Itt van mindenröl a videó: [link]

2014. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) de ez sem jó, mert a gépem nem ismeri fel a telefonom, nem?
2014. jún. 20. 00:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint ha nem ismeri fel csak hogy ismeretlen eszköz, attól még működik?
2014. jún. 20. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!