Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az, hogy pl: az Euro Truck...

Dexer578 kérdése:

Az, hogy pl: az Euro Truck Simulator 2 ne laggoljon FULL grafikán, ahhoz jobb RAM VAGY videó kártya kell!?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Így látatlanban: inkább videokártya...

De ha túl kevés a RAMod, az is baj lehet...

2014. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomás0223 válasza:
Hány giga ramod van és milyen a videókártyád? Processzor? Ha ezeket megmondod tudunk tippet adni.
2014. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Videó kártyát nem tudom!

Proci: Core I5 3.4GHz

Ram: 3gb

2014. jún. 18. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Direkt nem válaszolnak, mert lenéznek a nagy zsenik, akik kenik vágják a gépet, röhögnek magukba hogy nem értesz hozzá. Nem mindenki érthet hozzá, én is zseni vagyok a gépekhez, de nem nézem le aki nem.


A kérdésedre térve, tegyél a 3 GB-ramhoz még 1 GB-ot, a videókártyádat azt viszont leírhatnád milyen, mert így kínai a dolog. A vidi kártyád pontos nevét úgy tudod megnézni hogy, jobb klikk az asztalra Képernyőfelbontás, azon belül, jobb alsó sarok, és Speciális beállítások, na ott kiírja a vidi kártyád pontos nevét, meg mindent amit tudni akarsz róla. :)

2014. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!