Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől szaggathat a játék?...

Mitől szaggathat a játék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy Dekaron nevű MMORPG-n játszom, a gépem pedig az ajánlott követelményeknek tökéletesen megfelel. Nagy mozgolódáskor, vagy egyszerre sok mob elleni küzdelemben olykor-olykor szaggat/laggol a játék úgy 3-4 mp-re. A helyzet az, hogy néha még a karakter menüben is beszaggat valamiért. A netem 1MB-os hulladék, ez lehet a baj? Ha nagyobb felbontásra veszem a játékot, gyakrabban szaggat a game. Mit kéne tennem?

2014. jún. 16. 19:36
 1/4 anonim válasza:
Az a minimum hogy teljesen leszeded a grafikát low -ra.
2014. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy is szaggat.
2014. jún. 16. 19:59
 3/4 anonim válasza:
Akkor vegyél egy új videókártyát
2014. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A neted se túl jó, de a dekaron az mindig is ilyen volt, a követelménye sem épp reális, ami meg van adva. Én a követelményekhez képest valóságos erőművel játszottam mindig és úgy nem nagyon laggolt, csak néha. Viszont nagyobb események előtt teljes gépújraindítást kívánt még így is, ha már egy ideje játszottunk. Nem csak nekem, anno mikor a 140-es dungi nagy szám volt, akkor mindig megadott időre mentünk és a komplett expedition teljes restartot csinált érkezés után kezdés előtt, különben a csinradattás részeknél akkora laggok voltak mindenkinél, hogy szarul ment miatt és buktuk cherut.
2014. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!