Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a DirectX?...

Miért nem működik a DirectX? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval.. Ezt a hibaüzenetet kapom: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your windows folder to determine problem.

Nem tudom mi lehet ez, de akárhány helyről töltöm le és akárhánydzor próbálom meg, nem sikerül. Valaki, help?

Előre is köszi! ^^



2014. jún. 16. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
géped adatai konkrétan ? vga driver telepítve van ? windows verzió?
2014. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
futtasd a dxdiag ot! mit ír?
2014. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, én ehhez kicsit.. hogyismondjam h...e vagyok. Win 7-em van..(ultimate, 32 bit)
2014. jún. 17. 22:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Ömm.. Mármint, hogy érted, hogy mit ír? Mert lefuttattam, de van itt olyan, hogy.."Rendszer, Képernyő, 1. hang, 2. hang, 3. hang, bemenet"
2014. jún. 17. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
én is kérdeztem valamit te tuskó kérdező de fel sem merüljön benned hogy nem hülyeséget kérdeztem..
2014. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Khm. Nem vagyok tuskó, ne ítélkezz, mert nem ismersz. Fogalmazd meg normálisan a kérdést. Milyen driver? (ha a DirectX-re gondolsz, nem nincs, és ezelőtt sem volt. Nem rég lett újratelepítve) O.O

Windows 7 ultimate 1,50 GB ram, 32 bites op. rendszer, Processzor: Intel(R)Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13 GHz

Service Pack 1

2014. jún. 20. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
videó kártya driver ! telepítve van ? milyen videó kártyát használsz pontos típusa ?
2014. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem tudom ezen mi nem volt érthet "vga driver telepítve van ?" vga= videó kártya ..
2014. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!