Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden PC támogatja az USB 3....

Minden PC támogatja az USB 3. 0 -t?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdek ilyen "hülyeséget". Mert most aparok Pendrive-t venni, és nem tudom jólesz e a gépemhez. Előre is köszi a válaszaitokat :)

2014. jún. 17. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nagyjából 2011-ben lett elterjedt, az azelőtt készült alaplapokban valószínűleg nincs USB 3.0


De ha a te gépeden van kék USB port hátul, akkor van USB 3.0

2014. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. jún. 17. 08:50
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

USB 3.0 eszköz visszafelé kompatibilis az USB 2.0 porttal.

Magyarul tudod majd használni a 3.0 -ás eszközt (pendrive) a 2.0-ás (régi) csatlakozón is csak nem akkora sebességgel!

2014. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Működik 2.0 portban természetesen (én is abban használom, az egyik 3.0 -ás pen drive -omat). Ugyan nekem van hátul 3.0 port is, de nincs hozzá 3.0 -ás hosszabbítóm se előlapom, és kényelmetlen lenne mindig hátra bujkálni egy kis extra sebességért.


Amúgy ha van felesleges PCI-E port az alaplapodon, 3000 Ft körül vehetsz 3.0-ás bővítő kártyát:

[link]

2014. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm mindenkinek. :)
2014. jún. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!