Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja van ennek a tragyadomb...

Mi baja van ennek a tragyadombnak?

Figyelt kérdés
Ki porszivoztam a gepet, kiszedtem azt a nagy akarmit (sztem a tapot de ismerosom szerint nem) vissza tettem bekapcsoltam erre ki be kapcsolgatot.. Az az a dolog amibol kijon egy rakas zsinor. Nem jut eszembe neve. Tabletrol irok es igyis tiszta ideg vagyok... Mit tudok vele csinalni?

#Tragyadomb #aram ellato #istenem...
2014. jún. 17. 11:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Vidd el szakemberhez/szervizbe a gépet, mert látszik, hogy nem értesz hozzá.
2014. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Tengor ***** válasza:
94%

Elég egyértelmű: elviszed egy szakemberhez!

Ha még nem okoztál maradandó kárt, akkor a szaktudatlanságoddal előbb-utóbb biztosan fogsz.

2014. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
Ha trágyadombnak hívod a gépedet, akkor nem való neked gép, meg ezen felidegesíteni magad. -.- Azt se tudod mi az, amit kiporszívóztál. Meg milyen barbár dolog ez porszívózni a gépet? Eszednél vagy?
2014. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Azt irjatok le h mit tudnek vele csinalni ne a szaktudasrol dumaljatok. Utolsonak: kepzeld el hogy letezik olyan dolog h POR!!!!!
2014. jún. 17. 11:28
 5/35 anonim ***** válasza:

Sokan szokták porszívózni amúgy, de sűrített levegő az igazi. Minek kellett kivenni a tápot? Elég lett volna a gép oldalát leszedni.


Ahogy mondták, inkább szakember.

2014. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Akkor is, látszik, hogy nem értesz hozzá, ezért vidd el szakemberhez vagy szervizbe, mert látszik, hogy valamit elbasztál a gépben.
2014. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Amugy meg kepzeljetek el hogy ertek hozza csak ennek az egy dolognak nem jut eszembe a neve!! az a szar latja el a gepet arammal. Tutod fogyatekos, ahova be kell dugni a kabelt ami adja az aramot. Barbar neked a fejed... Barbar dolog h kiporszivozom a ventillatort h ne ragadjon be a portol?? gratulalok....
2014. jún. 17. 11:33
 8/35 anonim ***** válasza:

Nyugi van!

A gép kitisztásákor a tápot nem kell kiszedni. Atx 20/24 pin-t és a cpu atx 12v-t visszadugtad a helyére? Processzor hűtő 3pin/4pin-t is visszadugtad?

2014. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ja meg még masik winyot is bele akartuk tenni es ezert is!
2014. jún. 17. 11:36
 10/35 A kérdező kommentje:
Csak a ket nagy csavart kellett kiszedni es vege. Nem kellett kihuzni semmit. Kezd zavaros lenni xd
2014. jún. 17. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!