Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell androidot újra...

Hogy kell androidot újra rakni tableten?

Figyelt kérdés
Szar az optimalizálás lehet és reményeim szerint így megoldódna. Az egész Androidhoz még buta vagyok nagyon.

2014. jún. 17. 21:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenném azt a kérdést is, hogy kell-e hozzá net vagy külön memóriából telepíti ? :)
2014. jún. 17. 21:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs rá egységes módszer. Nézd meg a gyártó honlapján, van-e hozzá szoftver. Ellenkező esetben google típus alapján.


De egyébként az android olyan, hogy használat közben a rendszer érintetlen marad, azaz egy sima factory reset olyan állapotba kell, hogy hozza, mintha frissen lenne telepítve. Ez alól kivétel csak az lehet, ha valamiért sérült, vagy belebuheráltál.

2014. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyártó oldalán, support menüponton belül, típus számmal lehet kikeresni a szükséges fájlokat, program frissítés, leírás.


Én töröltem a telefon app-okat mivel nincs benne 3G -s funkciók, ezzel 50% megnőt a táblagép ideje,

illetve alvó állapotba kikapcsol a WiFi ezzel is sokat nyertem. :-)

2014. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor majd utána olvasok a holnapi nap folyamán.

Egyébként semmi buherálás vagy ilyesmi, igazából új csak a wifi nagyon gyenge és rossz minden tekintetben és remélem egy újratelepítés megoldaná.

2014. jún. 17. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:

"a wifi nagyon gyenge" <<< ezen nem fogsz tudni javítani, ez hardver gond.

Ha olcsóbb tábla gép volt akkor nem N -es WiFi eszköz van benne, és hatótáv se túl nagy.

2014. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha javít a rendszer optimalizáláson egy újra telepítés akkor lehet, hogy javul tőle a wifi is.

Másrészről n szabványos wifit tartalmaz, bár most átgondoltam a dolgot, hogy mit jelenthet az a b/g/n?

Ilyen random ami belekerült? :D Mondjuk ha csak b szabványos és az tökéletesen működne se lenne semmi problémám.


Az a gyengébb net is simán tudná frissíteni rendesen a facebook üzeneteket és használhatóvá válna a skype és stb.



Összességében pedig levontam a tanulságot és nem csak ezért... de soha többet Android. Ez volt számomra az első és az utolsó. Ha valaki használt már wp-t akkor az érzi a lassúságát ennek a rendszernek, bár nem is vártam csodát egy virtuális platforma épített oprendszernél.

2014. jún. 18. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Viszont ha N -es WiFi van benne, akkor érdekelne, a pontos típusa.

Leírtak alapján olcsó másolatnak, vagy gyenge hardverű TESCO gazdaságos táblagépnek tűnt.


De ha tényleg szoftver a gond, akkor érdekesebb a problémád, mert a leírásod alapján fertőzött rendszer se kizárható.

2014. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez egy navon raptor 10-es.

Semmiképp nem sorolnám a felső kategóriások közé azonban az olcsó szarok közé sem. Megvannak a maga hátrányai, de a specifikáció alapján ez az a dolog amire nem gondoltam volna, hogy probléma lesz :S

2014. jún. 18. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!