Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung GT-E2121B GPRS Dual...

Samsung GT-E2121B GPRS Dual Band Rádió probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap még mindig rendben volt, ma viszont mikor rádiót akartam hallgatni, nagyon halk volt, és olyan hangot adott ki mint amikor bedugom-lehúzom a csatlakozót+mint ha gerjedne a hangszóró (kb mint mikor a számítógép-hangszóró mellett van a telefon)


Azt gondoltam hogy a headset hibája, viszont a 1430-at felhívtam ott mindent rendesen hallottam és a zenehallgatás is megy rendesen MP3 esetén, csak a rádió nem jó.


Ha nem megy semmi, akkor headset csatlakozásakor belassul a telefon, lassan lépked a menüben és egyszer a headset máskor a telefon (felváltva folyamatosan) hangszórólya pittyen, jelezve hogy csatlakoztatva-leválasztva-csatlakoztatva-leválasztva-csatlakoztatva-leválasztva-stb.


Mi lehet a gond?



#GPRS #Samsung #headset #Samsung E2121 #GT-E2121B #Dual Bandm Rádió
2014. jún. 19. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!