Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Outlook express levelezésben...

Outlook express levelezésben hogyan tudom az elrejtett leveleket megjeleníteni?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos dátum előtti elküldött levelek egy az egyben eltűntek, arra gondolok, hogy el lettek rejtve véletlenül. Próbáltam az elküldtt üzenetek megnyitása után "az összes üzenet megjelenítésére" kattintani, de nem jelennek meg a régi üzenetek. Valamit biztosan nem jól csinálok, vagy másképp tűntek, törlődtek a levelek. Hogyan tudnám visszaállítani őket?
2014. jún. 20. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy el lettek rejtve?
2014. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, mert a törölt üzenetekben a régebbi törölt levelek vannak ugyanúgy benne.
2014. jún. 20. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint hogyan?

Van egyáltalán ilyen opció Outlook Expressben, hogy üzenet elrejtése?

2014. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

A "Nézet" menüpontban van egy olyan, hogy "Olvasott üzenetek elrejtése".

Esetleg nézd meg, nincs-e véletlenül bejelölve. Ha igen, vedd ki a pipát.

2014. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs pipa mellette. Próbáltam "összes üzenet megjelenítésee" "összes üzenet megjelenítése, másolata" kattintani is, de semmi.
2014. jún. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!