Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért recseg a bal oldali...

Miért recseg a bal oldali hang a zöld jack portokban?

Figyelt kérdés

Van a gépemen 2 zöld jack kimenet, de a hátsóban és az elülsőben is recseg a sztereó bal oldala.


Kábelek/hangfalak rendben, többfélével is kipróbáltam, azok biztosan jók.

Érdekes módon, ha az elülső mikrofonbemenetet átkonfigurálom kimenetté, akkor tökéletesen szól, viszont a hátsókat nem lehet átállítani, és kellene egy port a hangfalaknak is és a fülhallgatónak is.


Alpalap: ASUS P5GD2-VM

külön hangkártya nincs, csak az alaplapi

Driver: Realtek HD R2.75 (a Realtek oldaláról letöltve)


Azóta már próbáltam újratelepíteni a drivert, de ez sem segített


Valami ötlet? Eddig jó volt csak mostanában kezdte ezt csinálni. Vagy valami módszer, amivel a hátsó portokat is át tudom állítani?



2014. jún. 20. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán kontakthiba. Próbáld lehúzni az előlapi csatlakozók headerjét. Ha ettől megszűnik, akkor ő a "zárlatos". Ha nem, akkor valami integráltabb áramkör lehet sérült. Ebben az esetben nem tudsz mit tenni, vagy használd helyette a mikrofonét, vagy tegyél a gépbe egy 500 forintos PCI hangkártyát.
2014. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, amit mondtál, de sajnos nem segített :(
2014. júl. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!