Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy jatekot lehet ket kulonboz...

Egy jatekot lehet ket kulonbozo Ps 3-on jatszani?

Figyelt kérdés
Tudomasom szerint a jatekokat fel lehet installalni es arra gondoltunk egy haverral h vennenk egy-egy pst,es ugy gondoltuk h mindketten kulonbozo jatekokat vennenk es felinstalalnank egymasnak igy sporolva...ez mukodne legalabb az offline gamekkel?

2014. jún. 21. 22:34
 1/7 kinkamark válasza:
Nem mert a lemeznek bent kell lennie a meghajtóban
2014. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lemezmásolás?
2014. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az szivas :/ am azt valaki tudja h egy szimpla av-s monitorra hogy tudom rakotni?Nincs hdmi kabel a monitorhoz...
2014. jún. 21. 23:01
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet olyat?gondolom nem o.0
2014. jún. 21. 23:04
 5/7 A kérdező kommentje:
es meg egy...Ha csak egy sima kulso hardot hasznalok hozza usb kabellel akkor az mukodni fog?
2014. jún. 21. 23:06
 6/7 anonim válasza:
Nem lehet! Csak ha beleteszel egy másik ugyanolyan cd a psbe! A másolást ne csináld meg mert az büntetéssel jár!
2014. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem masolok en semmit,csak ugy remlett h igy mukodik :P...am mar vettem pst,vannak hozza jatekaim is szal nincs gond.Azert kossz a valaszokat dee mar rajottem mi h megy.
2014. júl. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!