Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Merevlemez probléma?

Merevlemez probléma?

Figyelt kérdés
Mért van az néha olyan hangja van vinyomnak mind mikkor az az autón csúszik az vezérműt szíj lehet nem helyes meg fogalmazás és hülyén hangzik de KB ugyan úgy csikorog . Szerintem talán nincs baja mert nem mindig csinálja csak gondolom ha le van terhelve . Szerintetek?

2014. jún. 23. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az autón csúszik a vezérműszíj, akkor azt már megette a fene, mert a motornak annyi.
2014. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó bocs de tudsz segíteni vagy csak kötekedsz ?!
2014. jún. 23. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Rezonancia miatt van.

Ha gyors szerelésű a házad, akkor nem tudsz vele mit tenni (de nem lesz hosszú életű a merevlemez).

Ha csavarozni is kellet, akkor azokkal játszhatsz. némelyiket oldod, másikat húzod.

2014. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aszem csak két csavar van benne de ha még rakok bele még kettőt akkor talán meg oldódik ?
2014. jún. 23. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem véletlen van rajta 4 lyuk. Tegyél még bele.
2014. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom én is csak szervizben volt és ott szedték ki .
2014. jún. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!