Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2011es CPU foglalat? Lesz jövője?

2011es CPU foglalat? Lesz jövője?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ugye az 1155ös foglalatra már nem jönnek processzorok, míg az 1150re most fognak rágyúrni az Intelesek, mindeközben azt látom hogy megcsinálták a 2011es foglalatot, de nem látok rájuk újabb processzort, csak az i7 4820Któl az i7 4960Xig, ami valljuk be nem olyan sok.

Esetleg ha az 1150re kihozták az procikat akkor jönnének majd 2011re valami fejlesztett procik, vagy ez is olyan lesz mint az AMDnek az AM3+os foglalatánál, hogy kiadták az FX szériát és kész vége nem csinálnak rá több procit, hanem áttérnek az FM2+ra.


A válaszokat köszönöm!

(U.I.:Nem kell olyat írni hogy fölösleges nekem a 2011, mert nem is terveztem, ez csak elmélkedési kérdés.)



2014. jún. 23. 19:12
 1/2 soccerway ***** válasza:
Melyik foglalatot kérdezed a jövőjéről?
2014. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kálmix ***** válasza:

Hát ez egy elég erős foglalat. A legdurvább i7-esek vannak rá, ráadásul egy halom Xeon szerver processzornak is otthont adhat, az ezzel szerelt alaplap. Tekintve milyen magasan vannak az árai, szerintem van jövője.

Mivel az ilyen lapok szinte mindent támogatnak, elég magas számban, sok lehetőség van bennük.

2014. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!