Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki találkozott már ilyenne...

Rlacko kérdése:

Valaki találkozott már ilyennel? Ha igen hogyan oldotta meg vagy hogyan oldhatnám én meg?

Figyelt kérdés
Nem rég töltöttem fel a steam pénztárcámat 50 Euróval.Mikor fizetni szeretnék akkor ezt a hibaüzenetet kapom: "A jelenlegi fizetési mód nem felel meg az áruház országának. A kosár konvertálásra került, és a következő oldalon a frissített összeg fog látszani. Ellenőrizheted kosarad itt is, vagy alább megváltoztathatod a fizetési módot." Valaki találkozott már ilyennel? Ha igen hogyan oldotta meg vagy hogyan oldhatnám én meg?

2014. jún. 24. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy screenshot (fesd be az adataidat rajta), de amíg nincs én megnézném a felajánlott automatikus javítsát.
2014. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
steamen segitséget kértem és meg is oldották :D annyi volt a probléma hogy valami miatt belekötött az ip-mbe és olyan helyet észlelt... Szóval a megoldás az hogy a honlapon kell vásárolni. Vagyis a böngészőt használva és nem a programot.
2014. jún. 25. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!