Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook első bekapcsolásánál...

Notebook első bekapcsolásánál mi a teendő?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a notebook-ot vettem meg. Az előírást betartva feltettem tölteni 3 óráig. Utána bekapcsoltam és bejött a FreeDOS. Nem értek ehhez, nem tudom kezelni. Hogyan kell továbblépni? Csak egyszerűen behelyezem a Windows 8 telepítő CD-jét, és telepítem?


Kérlek segítsetek! Informatikus/technikus nélkül megoldható úgy, hogy működőképes legyen? (Nem tudok pénzt kiadni pluszban a telepítésre, mert így is elég drága volt.)


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. jún. 24. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
berakod a teleitö lemezt amikor beindul boot menü dvd és elkezdi
2014. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. jún. 24. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes a hdd-t particionálni. Egy a C-rendszer, egy az adat D. Ez fontos! A telepítés folyamaténak az interneten utána tudsz nézni.
2014. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Mindennek utánanézek, s majd csak azután kezdek neki.
2014. jún. 25. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!