Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gépről, illetzve magáról a Dell márkáról?

Figyelt kérdés

Ezt a gépet szeretném megvenni: [link]


De nem igazán értek annyira a gépekhez, egy packad bellem volt előzőleg ( Packard Bell EasyNote TK81), de nem voltam vele megelégedve. A billentyűk recsegtek ropogtak, kettő kis is tört, folyton beragadtak....



2014. jún. 24. 23:25
 1/10 Tengor ***** válasza:

PB-nél ne csodálkozz. A Dell "levetett" cuccait csomagolja gagyi műanyagba.

A Dell úgy általában jó.

Mire szeretnéd használni a gépet?

2014. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Két gondolatom van. Gyorsabb hdd-vel és core i5-tel keresnék Dell-t. Lehet kicsit drágább lesz, de...

Amúgy ma már nem számít a márka, inkább árkategória. De jó gépek...

2014. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Szövegszerkesztés, internetezés, videók szerkesztése, néha-néha játékokra, bár nem a legújabb játékokra gondolok...


2. Sajnos a keret ezt engedi, vagy ennél olcsóbbat :(


Másik kérdés, hogy ugye op rendszer nélkül árulják (úgy olcsóbb) Ha letöltöm a drivereket, és én rakok rá op rendszert, úgy szerintetek jó? Illetve Win 7, vagy 8? Mert úgy látom, mindkettőt lehetne rá telepíteni.....

2014. jún. 25. 01:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan arban fogsz kijonni az altalad vasarolt Win7/8-al, mintha ok raknak ra.

Masik alternativa: Linux.

2014. jún. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

megvenni természetesen nem venném meg.... én pénzt sosem adnék ki operációs rendszerre.

Minek?

Van elég pénzük....

2014. jún. 25. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem adnék ki semmi olyanra pénzt amibe munkát fektettél. Na most erre mit lépsz?


Egyébként a szövegszerkesztéshez és a videó szerkesztéshez merőben eltérő konfiguráció kell.

2014. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó: inkább nem válaszolnék rá semmiit....


mert amúgy te minden játékot, zenei albumot, programot, filmet megvárárolsz, ugye?


hogyne

mi meg a hústvéti nyuszikával kebelbarátok vagyunk...

2014. jún. 28. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Jobb is ha csendben maradsz kedves kerdezo.


Es kepzeld, vannak olyan elvetemult emberek, akik megvasaroljak az oprendszert, jatekot. Tobbek kozt ilyen vagyok en is. Mondjuk csak jatekot vasaroltam, operacios rendszerem nyilt forraskodu, ingyenes.

2014. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 20:13


ki mondta hogy én nem....


te meg az elöző válaszoló vádaskodott....


az h nem adnék érte pénzt, jelenthet bármit... azt is, hogy ingyenes op rendszert használok, de azt is, hogy szervízben telepítetem rá....



továbbiakban csak a kérdésre lennék kíváncsi

2014. jún. 28. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Parancsolj, itt a kérdés, amire kíváncsi vagy?


Mi a véleményetek erről a gépről, illetzve magáról a Dell márkáról?


Ezt a gépet szeretném megvenni: [link]


De nem igazán értek annyira a gépekhez, egy packad bellem volt előzőleg ( Packard Bell EasyNote TK81), de nem voltam vele megelégedve. A billentyűk recsegtek ropogtak, kettő kis is tört, folyton beragadtak....

2014. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!