Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tuti elromlott a telóm, ha...

Tuti elromlott a telóm, ha beleesett a vécébe?

Figyelt kérdés
A telóm beleesett a vécébe..rögtön kiszedtem, szétszedtem és most is még szárítgatom, de ugye van rá esély, h nem megy tönkre? és kb. mikor lehet újra bekapcsolni? ez kb olyan reggel 9-10 között történt..
2014. jún. 25. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Esély van rá. Amíg rendesen ki nem száradt, meg se próbáld bekapcsolni. Remélem az akksit azonnal kivetted.
2014. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze, egyből még a sim és a sd kártyát is kivettem belőle..
2014. jún. 25. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor szárítgasd még. Szerintem reggelig hagyd szétszedve.


Basszus, belegondolva... az én telefonom akksiját nem lehet kivenni. Mostmár jobban odafigyelek WC közelében. :)

2014. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És az aksit benne is felejtetted?


Ha nincs benne az aksi, akkor az elektronikát áztathatod akármeddig nem lesz semmi baja. A rövidzárlatok vághatják haza. (többnyire, de azért ne vízben tisztítsd)

2014. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
velem nem történt még ilyen de tuti azonnal szétszedném és minimum 1-2 hétig nem nyúlnék hozzá... ha van másik telód akkor tedd bele a kártyát... ha vodás vagy tmobile-os akkor vehetsz ( auchan, tesco ) üzletben egy kártyás készüléket simmel, a simet hagyod és nem használod hanem beleteszed a tiéd... max 3 ezerért szokott ilyen lenni, de én ha én járnék így nem kapcsolnám be minimum 1 hétig, darabokra szedném és hagynám kiszáradni, de viszont hajszárítózni sem szabad, vagyis én biztos nem tenném, hogy a meleg nehogy kárt tegyen benne,
2014. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2014. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alcatel one touch
2014. jún. 25. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Az az 1-2 hetes megfejtés áll közel az én szívemhez is. Nem árt az se, ha kellemes, 30-35 fokos hőségben van napokig. Az LCD meg a kis árnyékoló burkolatok a panelen mindenfelé nagyon jó hatásfokú vízvisszatartóként bírnak működni. Nézz paranoidnak, én a filléres telómat húzózáras zacsiban tartom, főleg ha lehet eső vagy por körülötte.
2014. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly jártam így, nekem beadta a teló a kulcsot. Tesóm férje meg vagy 2*. ( ne kérdezzétek hogyan, de összejött neki 2* is :D ). Neki is annyi lett a telónak.

Remélem a tied nem romlott el, inkább csak azért írom, hogy számíts rá.

2014. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!